PS Plus – ostatnia szansa na pobranie gier z marca. Już wkrótce zagramy w tytuły z kwietnia

Gry
2442V
PS Plus Premium i PS Plus Extra
Wojciech Gruszczyk | 03.04, 20:33

Gracze mają jeszcze tylko kilkanaście godzin, by pobrać zestawienie gier z PlayStation Plus na marzec. Jest to ważna wiadomość, ponieważ tym razem w ofercie pojawiły się trzy produkcje, które naprawdę warto posiadać w swojej kolekcji. 

Sony w zeszłym tygodniu potwierdziło pierwsze gry z PS Plus Essential na kwiecień i oferta zostanie zaoferowana klientom jutro. Aktualizacja zestawienia odbywa się zazwyczaj w okolicy godziny 10:00, więc do tego czasu możecie wrzucić do swojej cyfrowej biblioteki trzy tytuły z marca.

Battlefield 2042, Code Vein oraz Minecraft Dungeons – to produkcje, w które możecie zagrać dzięki usłudze PlayStation Plus i warto pamiętać, że oferta Essential nie przepada, więc nawet jeśli Sony usunie gry z biblioteki, a Wy je dodacie na listę, to będziecie mogli nadal sprawdzać tytuły. Oczywiście do czasu posiadania aktywnego PS Plus.

Na zestawieniu widzimy strzelankę od DICE, która dosłownie wróciła do życia. Od momentu udostępnienia Battlefielda w abonamencie PlayStation Plus, na serwerach pojawiło się wielu nowych graczy, którzy mogli sprawdzić, jakie prace wykonało szwedzkie studio. Twórcy od kilku miesięcy pracowali nad poprawą gry i przygotowywali nową zawartość. 

Źródło: Pushsquare

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper