Marvel's Avengers otrzymał ostatnią aktualizację. „Prawie cała” płatna zawartość jest dostępna za darmo

Gry
1280V
Marvel's Avengers
Wojciech Gruszczyk | 31.03, 19:07

Crystal Dynamics żegna się z superbohaterami oferując graczom niemal całą zawartość z Marvel's Avengers za darmo. Fani mogą wskoczyć do gry i odblokować elementy, które wcześniej były dostępne wyłącznie za prawdziwe pieniądze.

Jeszcze przed premierą wielu graczy wierzyło, że Marvel's Avengers będzie wielkim hitem, ale ostatecznie Crystal Dynamics zmierzyło się ze ścianą, ponieważ deweloperzy nigdy wcześniej nie tworzyli gry-jako-usługi i szybko pojawiły się pierwsze problemy.

Twórcy kilka tygodni temu potwierdzili plotki i zapowiedzieli koniec rozwoju gry – tytuł dzisiaj otrzymał aktualizację 2.8, która w zasadzie odblokowała większość zawartości.

Gracze mogą za darmo ściągnąć „prawie wszystkie” stroje, emotki czy też efektowne ataki (takedowny), które dotychczas były dostępne przez sklep. Twórcy udostępnili także wszystkie karty systemu Shipment, a Hero Challenge zostały usunięte – nagrody związane z wyzwaniami są teraz zawarte w ramach odblokowania.

Marvel's Avengers nadal będzie grywalne dla rozgrywki solo oraz bez problemu zaprosicie znajomych do kooperacji, ale twórcy „nie mogą zagwarantować”, że po 30 września będą mogli usunąć pojawiające się problemy.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Avengers.

Źródło: Eurogamer

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper