The Last of Us Part I z problemami na PC – Greg Miller wyśmiewa graczy i nazywa ich „zdrajcami”

Gry
2853V
The Last of Us Part I Greg Miller
Iza Łęcka | 30.03, 09:58

Użytkownicy komputerów osobistych nie mają szczęścia – kolejna produkcja należąca do znakomitego portfolio PlayStation, która zadebiutowała na nowej platformie, nie otrzymała należytej uwagi od studia zajmującego się portem. Znany dziennikarz i komentator branżowy, nie przebierając w słowach, odniósł się do kłopotliwej sytuacji. Przesłanie dla społeczności jest jasne.

Greg Miller jest dziennikarzem koncentrującym się na grach wideo, lecz poprzez lata nie omieszkał również prowadzić branżowych imprez, a obecnie efekty jego prac możemy śledzić podczas podcastów KindaFunny. Problematyczny stan The Last of Us Part I na PC jest sytuacją, która elektryzuje nie tylko graczy, a wielu komentatorów przygląda się poczynaniom Naughty Dog, które zapewnia, że pracuje nad łatkami i wkrótce postara się dostarczyć okazalsze patche.

Redaktor postanowił podsumować stan gry, po prostu zachęcając użytkowników PC do sprzedania sprzętów oraz kupienia konsoli. Klienci mają jeszcze szansę, by naprawić błąd i przestać być „zdrajcami”. Jego ostra wypowiedź niebawem może odbić się szerokim echem wśród obserwatorów - oczywiście ma ona wydźwięk nieco prześmiewczy, ale zdejmuje odpowiedzialność z twórców nowego wydania, którzy zasadniczo nie wywiązali się z zadania. Świadkami podobnej sytuacji byliśmy również w przypadku Sackboy: Wielka Przygoda.

„The Last of Us Part I sprawia Ci problemy na PC? Dobrze. Zasługujesz na nie, zdrajco”.

Miller podkreśla, że wersja na konsolach PlayStation odznacza się znacznie lepszą jakością, w uzyskaniu wystarczająco dobrego doświadczenia nie pomoże nawet najmocniejsza karta graficzna. Choć jego uwagi są celne, nie powinny być kierowane do społeczności PC, a do deweloperów zajmujących się pozycją ;)...

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Last of Us Part I.

Źródło: Twitter: GameOverGreggy

Komentarze (189)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper