Hit Techlandu wkrótce za darmo? Insider potwierdza kolejną promocję

Gry (plotka)
5239V
Epic Games Store
Iza Łęcka | 30.03, 08:15

Epic Games kontynuuje promocję swojej platformy poprzez rozdawanie kolejnych tytułów, tymczasem billbil-kun dokłada swoją cegiełkę, przedstawiając następne produkcje, które miałyby się znaleźć w ofercie. Jeśli jego wiadomość okaże się prawdziwa, wielu śmiałków zmierzy się z zarażonymi.

Do godziny 17:00 możecie pobrać z Epic Games Store Chess Ultra oraz pakiet zawartości do World of Warships. Pozycje są dostępne przez kilka godzin, natomiast po wskazanym czasie powinniśmy liczyć na dwa tytuły – The Silent Age oraz Tunche.

Dzisiaj nie dodamy do cyfrowej kupki wstydu wielkich hitów, lecz sytuacja może ulec zmianie w przyszłym tygodniu. Jak wskazuje insider billbil-kun, od 6 kwietnia pobierzemy za darmo Dying Light: Enhanced Edition.

To zestaw zawierający podstawkę, rozszerzenie Dying Light The Following, Season Pass z różnymi dodatkowymi trybami oraz zawartością. Obecnie pakiet został wyceniony na 89,99 zł. 

„EXCLUSIVE
GIVEAWAY ALERT

Dying Light: Enhanced Edition będzie do zgarnięcia za darmo w przyszłym tygodniu wyłącznie na Epic Games Store!
Kwiecień 6 - 13 (17:00)”.

Informator billbil-kun od pewnego czasu ochoczo dzieli się nie tylko ogłoszeniami dotyczącymi katalogu PS Plus, ale ujawnia także zbliżające się oferty Epic Games Store – wiele na to wskazuje, że niebawem użytkownicy platformy otrzymają możliwość sprawdzenia rozbudowanej produkcji Techlandu.

Źródło: billbil_kun

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper