Gwiazdor MCU potwierdza olbrzymie obrażenia. Jeremy Renner ledwo przeżył zgniecenie przez pług śnieżny

Filmy/seriale
4710V
Jeremy Renner po wypadku
Wojciech Gruszczyk | 29.03, 15:52

2023 rok nie rozpoczął się szczęśliwie dla gwiazdora Marvel Cinematic Universe. Jeremy Renner udzielał pomocy rodzinie, gdy zorientował się, że zaparkowany pług śnieżny zaczął się staczać z góry i aktor chcąc zatrzymać maszynę, trafił pod gąsienice.

Jeremy Renner wraca do zdrowia i udzielił redakcji ABC News pierwszego wywiadu po wypadku, w którym potwierdził, co tak naprawdę się wydarzyło i ujawnił swoje bardzo rozległe obrażenia. Gwiazdor przeszedł leczenie i operację, a podczas rozmowy ujawnił, jak faktycznie wyglądała cała sytuacja.

Jeremy Renner miał złamanych 30 kości, tępy uraz klatki piersiowej, złamane kości twarzy, oczodół i nawet 8 żeber w aż 14 miejscach. Wśród jego obrażeń znajduje się złamane prawe kolano, lewy piszczel, obojczyk, prawy bark i kostki, a także przebite płuco.

ABC News opublikowało zwiastun rozmowy, w którym słyszymy nawet nagranie ze zgłoszenia całej sytuacji – w tle słychać jęki aktora. Dziennikarze zapewnią także rozmowy z rodziną oraz uratowanym przez Jeremy'ego Rennera siostrzeńcem. Stacja otrzymała także materiały pokazujące jego pracę nad powrotem do zdrowia.

„Jeremy Renner: The Diane Sawyer Interview - A Story of Terror, Survival and Triumph” zadebiutuje 6 kwietnia w ABC, ale następnego dnia historia trafi na Hulu, ale aktualnie nie wiemy, czy wywiad będzie w przyszłości dostępny na Disney+.

Źródło: The Hollywood Reporter

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper