Jeremy Renner złamał 32 kości chcąc uratować siostrzeńca. Policja zdradza szczegóły

Filmy/seriale
13673V
Jeremy Renner po wypadku
Wojciech Gruszczyk | 25.01, 19:22

Gwiazdor Marvel Cinematic Universe próbuje wrócić do pełnej sprawności, ale aktora czeka bardzo długa droga. Jeremy Renner przeżył niezwykle niebezpieczny wypadek, a najnowszy raport policji potwierdza kilka dodatkowych konkretów dotyczących wydarzenia.

Na początku roku pojawiły się informacje o poważnym wypadku aktora znanego z między innymi Marvel Cinematic Universe. Jeremy Renner był w stanie krytycznym, ale od tego czasu wydał on oświadczenie oraz nagrał materiał wideo, dzięki któremu w gwiazdor pewien sposób uspokoił swoich fanów.

Redakcja CNN uzyskała dostęp do zredagowanego raportu biura szeryfa hrabstwa Washoe, który potwierdza, że aktor wpadł pod ratrak Pistenbully. Są to wielkie pojazdy gąsienicowe służące do przygotowywania tras narciarskich.

Aktor korzystał z takiej maszyny od pewnego czasu i został poproszony o wyciągnięcie ze śniegu ciężarówki swojego siostrzeńca – Jeremy Renner zaparkował maszynę i chciał podejść do członka swojej rodziny, ale następnie pojazd zaczął się ślizgać na boki.

„Gdy tylko znalazł się poza Pistenbullym, zdał sobie sprawę, że zmierza on bezpośrednio w kierunku (jego siostrzeńca). Obawiał się, że Pistenbully uderzy w (jego siostrzeńca), więc postanowił spróbować zatrzymać lub odwrócić maszynę”.

Jeremy Renner próbował wrócić do kabiny, by ją zatrzymać, ale został „natychmiast wciągnięty” pod lewą stronę pojazdu – według raportu policji sprzęt nie miał awarii, a po prostu aktor nie zaciągnął hamulca ręcznego.

„Chociaż Pistenbully miał pewne problemy mechaniczne, to na podstawie naszej kontroli uważamy, że hamulec postojowy powstrzymałby Pistenbully'ego od ruchu do przodu. Kiedy Renner próbował zatrzymać lub zmienić kierunek jazdy maszyny, aby uniknąć obrażeń u (jego siostrzeńca), został wciągnięty pod pojazd i przejechany”.

Gdy maszyna przejechała po aktorze, Jeremy Renner otrzymał pomoc od siostrzeńca i innych osób znajdujących się w okolicy, a następnie pojawiła się pomoc medyczna.

W rezultacie Jeremy Renner złamał 32 kości.

Źródło: Deadline

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper