Hyenas na pełnej rozgrywce. Wyciekł gameplay z nowej gry twórców Obcy Izolacja

Gry
798V
Hyenas
Wojciech Gruszczyk | 29.03, 14:53

Czy Hyenas może odnieść sukces? Creative Assembly wciąż sprawdza grę wśród małej grupy graczy, ale jedna z osób postanowiła pokazać rozgrywkę z pełnego meczu. Gameplay potwierdza, czego tak naprawdę możemy spodziewać się po sieciowej produkcji.

Creative Assembly od kilku lat pracuje nad nowym IP i Hyenas ma zadebiutować na rynku w 2023 roku. Nadal nie znamy ostatecznych szczegółów dotyczących premiery, ale deweloperzy nieustannie pracują nad tytułem i testują strzelankę z grupą graczy.

Jedna z osób postanowiła podzielić się długim materiałem z Hyenas i jest to tak naprawdę pierwszy gameplay, który pozwala sprawdzić, jak ostatecznie ma prezentować się tytuł od autorów Obcy Izolacja.

W Hyenas będziemy uczestniczyć w starciach PvPvE, ponieważ na mapach obok innych trzyosobowych drużyn będą pojawiać się także zespoły sterowane przez SI. Gracze otrzymają szereg zadań, a każdy z bohaterów posiada unikalne zdolności, które mają pomagać w rozgrywce. 

Oglądając gameplay nie jestem specjalnie zainteresowany Hyenas, ale mam szczerą nadzieję, że Creative Assembly pozytywnie zaskoczy, ponieważ przynajmniej na papierze ten tytuł prezentował się dobrze. Musimy jednocześnie pamiętać, że to nadal zamknięte testy, które pewnie nie pokazują ostatecznej wersji gry.

Źródło: Insider Gaming

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper