GTA 6 w 150 dni? YouTuber tworzy „swoje Grand Theft Auto 6”

Gry
3180V
GTA 6 w 150 dni
Wojciech Gruszczyk | 28.03.2023, 19:06

Rockstar wciąż nie zapowiada GTA 6, więc autor z kanału 12th Hour postanowił stworzyć „swoje Grand Theft Auto”. Twórca wykorzystał najnowocześniejszą technologię i mały budżet, by stworzyć swoją wizję na wielką grę.

Youtuber z kanału 12th Hour poświęcił 150 dni, by stworzyć własne GTA 6. Gracz nie zamierzał dłużej czekać na działania Rockstar, więc wziął sprawy w swoje ręce, ale oczywiście w takim czasie nie mógł przygotować pełnoprawnej gry.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak się jednak za chwile przekonacie – był to naprawdę dobry czas, by stworzyć prezentację możliwości technologii i w pewien sposób pokazać, jak zdaniem autora może ostatecznie wyglądać Grand Theft Auto 6... lub przynajmniej pokazać wizję autora na GTA 6.

Z tego powodu twórca wykorzystał Unreal Engine oraz Blender, by opracować pokazówkę – na początku kupił dwa realistyczne modele postaci, następnie zajął się autostradą, później stworzył pościg policji, na filmie nie zabrakło latania po mieście, a także mieszkania postaci.

12th Hour nie miał jednak wystarczająco czasu, by realizować każdy element projektu na własną rękę, więc chętnie kupował stworzone wcześniej elementy – dzięki temu mógł znacząco przyspieszyć prace.

To dopiero pierwszy film pokazujący „stworzenie GTA 6 w 150 dni”, ale całość robi wrażenie i chętnie zobaczę kolejne odcinki, w których autor będzie zajmował się następnymi elementami swojego Grand Theft Auto.

Źródło: Michał dzięki za link

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper