Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2014 20:26
Dlaczego warto odwiedzić scenę Kinguin World Record?
795V

Dlaczego warto odwiedzić scenę Kinguin World Record?

Organizatorzy Kinguin World Record postanowili urozmaicić bicie rekordu Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową, który aktualnie wynosi 135 godzin 1 minut i 10 sekund. Chcecie wiedzieć, jak można uatrakcyjnić takie show?  

24.10 Piątek:

Już o godzinie 12.00 oficjalne rozpoczęcie bicia rekordu Guinnessa z udziałem Prezydenta Miasta Poznań, który spędzi z Gordonem pierwsze minuty gry Sniper Elite III: Afrika. Jak myślicie, który z nich będzie lepszy?

O godzinie 15.30 będzie można zobaczyć jak do bicia rekordu włączają się kolejne osoby. Tym razem będzie to duet Kalwi&Remi.

Dla wszystkich osób, które chciałby zasiąść obok Gordona przy komputerze i mieć swój udział w biciu rekordu Guinnessa organizatorzy przewidzieli konkursy, w których nagrodą będzie  możliwość zagrania w Sniper Elite III: Afrika wspólnie z Grodonem! Pamiętajcie! Poznań, godzina 16:00, tylko na Poznań Game Arena.

25.10 Sobota:

O godzinie 10:00 będziecie mieli niespotykaną okazję spotkania się z youtuberami Spotkanie poprowadzi ekipa z Cupsell.pl Scenę odwiedzi blisko 20 youtuberów w tym:  MultiGameplayGuy, Pathmage, CichyWuj, Moskit, Naruciak. CTSG i wielu innych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Następnie odbędzie się spotkanie z chłopakami z redakcji CD-Action. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś o kulisach pracy w największym magazynie growym w Polsce to ma niespotykaną okazję poznać tajniki redakcji CD-Action. Godzina 12.00, scena Kinguin World Record

Na godzinę 14.:00 organizatorzy zaplanowali licytację charytatywną, na której znajdziecie m.in. edycje kolekcjonerskie gier z wydawnictwa Techland, koszulki z podpisami dobrze znanych youtuberów czy koszulki podpisane przez piłkarzy Lecha Poznań. Dochód w całości zostanie przeznaczony na Fundację Rak OFF. Tylko pamiętajcie tylko – zabierzcie ze sobą gotówkę!

A wszystko to przeplatane będzie dużą ilością konkursów, bo jak zapowiedzieli organizatorzy Kinguin World Record: wiozą ze sobą ponad 100 koszulek do rozdania, naklejki, breloczki, gry oraz czego dusza zapragnie :)

26.10 Niedziela:

Szczególną uwagę należy zwrócić na godzinę 12.00. Tutaj organizatorzy nie chcą zdradzać niczego więcej poza jednym: „Zaufajcie nam i przyjdźcie na scenę Kinguin World Record”

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: informacja prasowa pga Poznań Game Arena rekord guinnessa