Gran Turismo 7 z pięcioma nowymi autami! Pojazdy pojawią się w grze już w przyszłym tygodniu

Gry
2591V
GT7
Kajetan Węsierski | 26.03, 08:30

Gran Turismo 7 to najnowsza odsłona głośnej serii gier wyścigowych, która zadebiutowała na rynku ponad rok temu - w marcu 2022. I choć od tego czasu już trochę minęło, to deweloperzy ani myślą o porzucaniu produkcji i zaprzestaniu jej rozwijania. Być może właśnie to jest wielką siłą produkcji - niemal systematycznie możemy liczyć na nowości w samej grze, które sprawiają, że trudno się na dłuższą metę od niej oderwać.

A tak się składa, że nadchodzi właśnie kolejna spora aktualizacja! Producent Gran Turismo 7 zdradził bowiem pięć kolejnych samochodów, które pojawią się już w przyszłym tygodniu. Kaz Yamauchi kontynuuje oczywiście swoją tendencję pokazywania zarysów samochodów, która stała się już nieodłącznym elementem GT7 i okresową zabawą, która sprawia, że fani rozmyślają, co tym razem pojawi się na torach.

Nie ma jeszcze oczywiście oficjalnej informacji, jakie modele samochodów zostaną dodane, ale fani jak zwykle okazują się niesamowici w tego typu gierki. Według GTPlanet nadchodzące pojazdy to dwa modele Porsche - 904 Carrera GTS i 959 z lat 80., Audi RS5 DTM, Mazda 3 hatchback oraz Toyota Alphard minivan. Co ciekawe, ten ostatni jest pierwszym tego typu autem, które pojawi się w serii. Może i mało ekscytujący wybór, ale na pewno intrygujący!

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: Dual Shockers

Komentarze (271)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper