Pokemon – wielki koniec serii. Ash pożegnał fanów – 10-latek po 26 latach i 1232 odcinkach zakończył przygodę

Filmy/seriale
6829V
Ash Pokemony koniec
Wojciech Gruszczyk | 24.03, 14:31

Już dzisiaj widzowie w Japonii mogli zobaczyć ostatni odcinek „Pokemonów” z Ashem Ketchumem w roli głównej. Znana postać była głównym bohaterem serii przez 1232 epizody, ale nadszedł czas na nową generację.

Prawie 26 lat temu Ash Ketchum zaspał, więc nie mógł swobodnie wybrać swojego pierwszego partnera i w jego ręce wpadł krnąbrny Pikachu – tak rozpoczęła się wielka przygoda, która oficjalnie została zakończona. W Japonii widzowie mogli zobaczyć ostatni odcinek prezentujący ten duet. 

Poniżej możecie sprawdzić samo zakończenie „Pokemonów” z Ashem, który był głównym bohaterem serii przez blisko 26 lat. W tym czasie 10-latek wystąpił w 1232 odcinkach i 23 filmach.

„Po prawie 26 latach, 1232 odcinkach, 23 filmach, wielu przygodach, spotkaniach i rozstaniach anime Pokémon o Ashu i Pikachu dobiegło końca. Ale ich podróż trwa i zawsze będzie. Dziękuję za zmianę naszego życia, Ash i Pikachu”.

Fani dziękują teraz Ashowi za wiele niezapomnianych przygód, ale The Pokemon Company rozpoczyna nową serię. Właśnie potwierdzono, że nowa opowieść będzie debiutować pod nazwą „Pokémon Horizons: The Series” i pierwsi fani zobaczą historię jeszcze w tym roku.

Widzowie w tym wypadku poznają historię Liko i Roya, którzy są członkami grupy prowadzonej przez Friede i Kapitan Pikachu zwanych Wojownikami Elektroakcji. 

„Podróżując na sterowcu przez świat Pokémonów, Wojownicy Elektroakcji zabiera ze sobą grupę przyjaciół. Orla, która lubi pracę mechaniczną i elektryczną, towarzyszy jej Pokémon Metagross. Murdock, zdolny kucharz i jego Pokémon Rockruffa. Mollie, która specjalizuje się w leczeniu i jej Chansey'a oraz Ludlow. Liko i Roy spotkają również Amethio, z organizacji nazwanej Pionierami ze swoim Pokémonem Ceruledge. Dołączy do nich popularny streamer znany jako Nidothing”. 

Źródło: Twitter / Kool Things

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper