Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2014 13:13
W kolekcji Halo nawet zwykłe przechodzenie kampanii będzie sieciowym wyzwaniem
499V

W kolekcji Halo nawet zwykłe przechodzenie kampanii będzie sieciowym wyzwaniem

Kolekcja Master Chiefa to nie zwykłe wpakowanie czterech gier w jedno pudełko i przeniesienie ich na aktualną generację. Twórcy z 343 Industries od samego początku pokazują, że chcą z tego zestawu zrobić prawdziwy raj dla miłośników uniwersum Halo. Natomiast od dzisiaj wiemy, że będzie to również ziemia obiecana wszystkich speedrunowców. 

Zaprezentowany materiał pozwala nam dokładnie przyjrzeć się menu kolekcji. Mamy tutaj cztery kampanie, a w zakładce sieciowej znajdujemy grę, przygotowujemy spotkania, bierzemy udział w misjach Spartan Ops, zapoznajemy się z Forge lub oglądamy pliki w teatrze.  

Jednak najważniejszym elementem filmu jest przedstawienie opcji kariery – znajdziemy w tym miejscu player ID, szczegóły historii (w tym z osiągnięciami), przygotowanie swojego herosa czy też rankingi. Ten ostatni element pozwala na dokładne zapoznanie się z przebiegiem zmagań znajomych!

Kolekcja Halo stawia na rywalizację nawet w poznawaniu fabuły i zainteresowani gracze będą mogli chwalić się swoimi wynikami ukończenia produkcji.

Halo: The Master Chief Collection zadebiutuje na rynku 11 listopada. 

Źródło: YouTube

Tagi: