Xbox Series X|S i Xbox One z ulepszeniami. Microsoft usprawnia funkcje konsol

Gry
4904V
Xbox logo
Iza Łęcka | 23.03, 09:43

Amerykański producent czerpie z opinii społeczności, by poprawić doświadczenie korzystania ze swoich sprzętów, i systematycznie dzieli się uzyskanymi efektami. Po pierwsze gracze mogą liczyć na lepsze zarządzanie subskrypcjami, a po drugie skorzystają z poprawionej wyszukiwarki.

Microsoft rozpoczął testowanie dwóch bardzo przydatnych funkcji, które mogą wpłynąć na komfort wielu graczy. Uczestnicy programu Xbox Insiders już sprawdzają pełne zarządzenie subskrypcjami przez konsolę – obecnie w opcjach konsoli mogą zmienić plany abonamentu czy też uruchomić cykliczne pobieranie opłat chociażby za Xbox Game Pass. Społeczność powinna uzyskać dostęp do propozycji już wkrótce.

„Zarządzanie subskrypcją

Począwszy od dziś, można teraz zmienić swój plan lub zaktualizować status cyklicznego rozliczania bezpośrednio z poziomu konsoli. Aby zacząć, udaj się do Ustawienia > Konto > Subskrypcje”.

Nowa opcja nie wprowadzi ogromnej rewolucji, jednakże na pewno umożliwi szybsze i sprawniejsze zarządzanie posiadanymi abonamentami.

Dodatkowo przedsiębiorstwo zapowiedziało wdrażanie nowej zakładki wyszukiwania, która nie tylko będzie wyglądać bardziej przejrzyście, ale umożliwi szybsze otrzymywanie oczekiwanych wyników. 

„Od dzisiaj, na wybranych konsolach Xbox, można odkryć odświeżoną stronę wyszukiwania w konsoli. Obejmuje ona nowy, elegancki wygląd, wyniki w stylu galerii, widoczne kategorie filtrów, do których można się dostać za pomocą RB/LB, opcję "wyszukaj na YouTube" w zakładce Filmy i telewizja oraz wiele innych”.

Jak widać Microsoft opracował dwie interesujące propozycje, które powinny zostać dobrze przyjęte przez użytkowników Xboksów Series X|S i Xboksa One.

Źródło: Purexbox

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper