Beta Counter-Strike 2. Kto może wziąć udział w testach następcy CS:GO?

Gry
7319V
Counter-Strike 2
Wojciech Gruszczyk | 22.03, 18:58

Valve potwierdza kolejne szczegóły Counter-Strike 2. Już wkrótce pierwsi gracze będą mogli sprawdzić oczekiwaną od lat strzelankę i wiele na to wskazuje, że deweloperzy nagrodzą wiernych fanów IP.

Valve ujawniło dzisiaj pierwsze szczegóły Counter-Strike 2, a jednocześnie deweloperzy zaprosili pierwszych zainteresowanych do testów. Firma potwierdziła, że do rozgrywki zostaną dopuszczeni wybrani fani CS-a:

„Gracze są wybierani do ograniczonego testu Counter-Strike 2 na podstawie szeregu czynników uznanych za ważne przez zespół twórców Counter-Strike 2, w tym (między innymi) ostatniego czasu gry na oficjalnych serwerach Valve, współczynnika zaufania i statusu konta Steam”.

Valve wykorzysta swoją technologię, by przekazać graczom dobre informacje i wybrane do testów osoby otrzymają wiadomość w menu głównym CS:GO. Jest to dobry moment, by spędzać sporo czasu w grze. 

Gdy zostaniecie wybrani, w menu produkcji pojawi się przycisk „ENROLL”, dzięki któremu będziecie mogli rozpocząć pobieranie – następnie w opcjach wybierzecie „Limited Test” i otrzymacie dostęp do zabawy.

Twórcy potwierdzili, że testy będą limitowane, ale studio chce systematycznie zapraszać kolejnych graczy do rozgrywki, więc nawet jak w najbliższym czasie nie otrzymacie zaproszenia, to stosowna wiadomość może zostać opublikowana w następnych tygodniach.

Limitowany Test Counter-Strike 2 będzie najwidoczniej trwał do samej premiery nowego CS-a – firma nie podaje konkretnych informacji, ale podkreśla, że debiut gry odbędzie się latem.

W trakcie rozgrywki na początku gracze sprawdzą ograniczoną zawartość (Deathmatch i nierankingowa rywalizacja na Dust2), ale w następnych tygodniach firma zapewni kolejne tryby, funkcje i mapy.

Valve ujawniło również, że zbanowani gracze nie otrzymają dostępu do Counter-Strike 2, a jednocześnie deweloperzy nie zabraniają nagrywać materiałów z CS2, więc możemy oczekiwać konkretnych fragmentów rozgrywki pokazujących nową wersję strzelanki.

Źródło: Valve

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper