GTA 6 na nowej rozgrywce. Gameplay pokazuje nową funkcję i rozbudowany GTA Online

Gry
17416V
GTA VI
Wojciech Gruszczyk | 21.03, 17:18

Gracze dotarli do nowego, krótkiego materiału z GTA 6, który jednak potwierdza kilka interesujących szczegółów z gry Rockstar Games. Deweloperzy rozbudują możliwości bohatera i zaproszą więcej graczy do sieciowej rozgrywki.

W zeszłym roku byliśmy świadkami gigantycznych problemów Rockstar Games. Hakerzy zaatakowali serwery firmy i wykradli materiały z wciąż rozwijanego GTA 6.

Od tego czasu Take-Two walczyło z przeciekami oraz opublikowanymi materiałami, ale jeden z graczy postanowił dokładnie sprawdzić filmy i potwierdził zaskakującą sytuację. Wśród plików znalazł się gameplay z GTA 6 Online.

Na rozgrywce widzimy, jak jeden z graczy podnosi ciało innej osoby, przekłada je przez ramię i biegnie razem z drugą postacią – w GTA 5 istnieje mod, który pozwala na przeciąganie lub podnoszenie ciał, ale najwidoczniej w GTA 6 deweloperzy zadbają o tę mechanikę.

Gameplay pokazuje również mały szczegół – w GTA 6 na jednym serwerze może znajdować się 32 graczy, a jak wiadomo w GTA Online w jednej rozgrywce uczestniczy maksymalnie 30 postaci.

Są to drobne szczegóły, które jednak pokazują, że społeczność Grand Theft Auto wyczekuje na konkrety i zamierza szukać różnych poszlak, by poznawać nowe informacje na temat oczekiwanej gry.

„Sprawdziłem przecieki GTA 6, aby zobaczyć, czy mogę znaleźć coś nowego i tak znalazłem, pierwszy materiał GTA 6 Online prawdopodobnie niewiele osób zauważyło to w klipach”.

Źródło: Insider Gaming

Komentarze (97)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper