Atelier Ryza 3 na zwiastunie przed premierą w tym tygodniu i animowana adaptacja marki na pierwszej zajawce

Gry
478V
Aterlier Ryza 3
Bartosz Dawidowski | 21.03, 12:48

Już w tym tygodniu na rynku pojawi się Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & The Secret Key. To nie koniec atrakcji dla fanów japońskich RPG-ów. W drodze jest serial animowany!

Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & the Secret Key już 24 marca trafi do globalnej dystrybucji, jako finalna przygoda tytułowej bohaterki. Koei Tecmo przygotowało zwiastun premierowy Atelier Ryza 3. Materiał wideo czeka na was poniżej.

Kolejna dobra informacja dla fanow jRPG jest taka, że nadciąga anime na bazie gier z serii Atelier Ryza. Informacje na ten temat przedstawiło studio Gust. Tworzeniem serialu zajmuje się zespół Liden Films, autorzy "Goblin Slayera" i "Senyu". Fabuła w serialu bazuje na wydarzeniach z pierwszej odsłony marki (Atelier Ryza: Ever Darkness & The Secret Hideout). Do premiery anime ma dojść jeszcze w 2023 r.

Anime na ujawnionej zajawce wygląda bardzo przyzwoicie, z ładną animacją i wiernym oddaniem wizerunków bohaterów uwielbianych przez fanów serii. Warto pamiętać, że niedawno inna gra stała się kanwą dla serialu animowanego. Chodzi o NieR Automata, którego anime odtwarza sceny znane z gry z niezwykłą dbałością o szczegóły.

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2023/03/atelier-ryzas-first-game-is-getting-its-very-own-anime-adaptation

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper