PS Plus Premium i Extra z nowymi grami na PS5 i PS4. 20 tytułów na marzec już dostępnych

Gry
8590V
PS Plus
Iza Łęcka | 21.03, 10:25

Sony właśnie udostępniło propozycje zasilające bibliotekę PS Plus Extra i PS Plus Premium w marcu. Użytkownicy usługi mają możliwość ogrania szczególnie interesujących tytułów, wśród których nie zabrakło dopracowanych mocnych gier first-party oraz okazałych opowieści z segmentu AAA.

Japoński producent i wydawca właśnie zaktualizował ofertę PlayStation Store, zapewniając społeczności dostęp do nowych produkcji w ramach abonamentu PlayStation Plus. W najbliższych tygodniach subskrybenci usługi nie mają powodów do narzekania, bowiem mogą liczyć na szereg interesujących i wciągających propozycji.

Marcowe zestawienie jest całkiem różnorodne – entuzjaści przygód od zespołów PlayStation zapoznają się z ulepszonymi odsłonami Uncharted. Na liście uwzględniono bijatyki (Dragon Ball Z: Kakarot, Street Fighter V Champion Edition), klimatyczne historie (Life Is Strange: True Colors, Life is Strange 2), strzelanki (Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, Rage 2) oraz ekscytujące projekty przygotowane przez niezależne studia (Haven, Tchia).

Wspomniana Tchia jest kolejną grą oferowaną przez Sony już od dnia premiery – tytuł właśnie trafił na rynek i jest dostępny na PS5, PS4 oraz PC. Wczoraj przeanalizowaliśmy pierwsze recenzje przygody, które zwiastują emocjonującą historię odznaczającą się kilkoma angażującymi mechanikami, ale również pewnymi niedociągnięciami. Pomimo błędów część graczy na pewno sprawdzi produkcję studia Awaceb.

PlayStation Plus Extra i PlayStation Plus Premium

PlayStation Premium 

PS Plus Essential

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (102)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper