Mario Kart Tour z kolejnym wydarzeniem. Najnowszy event zaoferuje tematykę ninja i specjalne wyścigi

Gry
287V
Mario Kart 8 Deluxe
Kajetan Węsierski | 19.03, 14:30

Mario Kart Tour to jeden z tych gier mobilnych, do których naprawdę trudno się przyczepić. Pod względem mechanik oraz samego działania rozgrywki jest niemal bezbłędnie, płacić grubych dolarów wcale nie musimy, a ponadto nieustannie możemy liczyć na kolejne aktualizacje i wydarzenia, które utrzymują chęć zabawy i nieustannego pozostawia przy produkcji z uniwersum popularnego hydraulika. 

I tak, jak co kilka tygodni pojawia się zupełnie nowy event, tak jest również obecnie. A kolejny zapewne przyciągnie fanów japońskich klimatów, albowiem motywem przewodnim będą kultowi wojownicy wywodzący się między innymi z tamtych terenów. Już 31 marca rozpocznie się Ninja Tour, a jego naważniejszym dodatkiem będzie trasa wyścigowa Dry Dry Ruins, którą można kojarzyć z głównej odsłony serii wydanej na Wii.

To oczywiście nie wszystko, albowiem samo wydarzenie podrzuci także zupełnie nowego kierowcę, a także nieprezentowane wcześniej części do naszych pojazdów. Fani mobilnej serii bez wątpienia będą mieli co robić, a jeśli wciąż nie czujecie się wystarczająco zachęceni, rzućcie okiem na zwiastun, który przybliża atmosferę, na jaką będziemy mogli liczyć na naszych smartfonach! 

Źródło: Nintendo Everything

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper