Dr. Fetus’ Mean Meat Machine nadciąga! Spin-Off Super Meat Boya na pierwszym zwiastunie

Gry
458V
Dr. Fetus’ Mean Meat Machine
Kajetan Węsierski | 18.03, 15:30

Pamiętacie Super Meat Boy? A może bawiliście się tak dobrze i jesteście tak dużymi fanami, że sięgnęliście nawet po niedawne Super Meat Boy Forever? Zapewne znajdzie się wiele osób, które na oba pytania odpowiedziały twierdząco. Sam jestem w tej grupie i nie ukrywam, że mam pewną słabość do tej serii. Być może wynika to z długich godzin porażek w dzieciństwie, a może po prostu tej nietypowej, krwistej otoczki...

W każdym razie bardzo się cieszę z ogłoszenia, na które niedawno zdecydowała się ekipa deweloperów z Team Meat. Tak się bowiem składa, iż od jakiegoś czasu pracowali w ciszy nad kolejną grą tego uniwersum. Tym razem nie będziemy mieli jednak do czynienia z sequelem, ani nawet prequelem - twórcy zaserwują nam spin-off. I to nie byle jaki, albowiem wcielimy się w nim w Dr. Fetusa - głównego antagonistę serii. Przygotujcie się na Dr. Fetus’ Mean Meat Machine!

Cóż, na tym jednak euforyczne informacje się kończą. Jeśli bowiem - podobnie jak ja - liczyliście na grę bazującą na podobnych mechanikach, co oryginalna odsłona, to... Muszę Was rozczarować. Sama produkcja jest dużo prostsza w założeniach i choć pojawia się nieco hardcorowych elementów platformowych, to główna rozgrywka opiera się na łączeniu czterech (lub więcej) elementów. Zresztą - spójrzcie sami na zwiastun poniżej. Premiera jeszcze w tym roku!

Źródło: Nintendo Soup

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper