The Walking Dead: Saints & Sinners 2 z dużo lepszą grafiką na PS VR2. Twórcy dopracowali wydanie

Gry
1053V
The Walking Dead: Saints & Sinners 2
Wojciech Gruszczyk | 17.03, 19:11

Już za kilka dni gracze będą mogli zapoznać się z The Walking Dead: Saints & Sinners - Chapter 2: Retribution. Twórcy ze Skydance Interactive postanowili dopracować nowe wydanie, by poprawić doświadczenie posiadaczy PlayStation VR2.

W 2020 roku gracze mogli zapoznać się z The Walking Dead: Saints & Sinners i produkcja została doceniona przez szeroką publikę. Gra zebrała oceny na poziomie 79-81% na Metacritic i może pochwalić się „bardzo pozytywnymi” opiniami na Steam (88%).

The Walking Dead: Saints & Sinners - Chapter 2: Retribution zadebiutuje 21 marca i od tego dnia pozycja będzie dostępna na różnych urządzeniach. Tytuł jest w pełni przygotowany dla wirtualnej rzeczywistości, a tym razem zainteresowani zapoznają się z historią turysty – mężczyzna trafia do Nowego Orleanu, gdzie będzie mógł wykonywać szereg misji. Gracz może współpracować z różnymi frakcjami, by poznać prawdę o zagrożeniu.

Fani zabijania zombie mogą mieć pewność, że tytuł będzie wyglądać dobrze na PlayStation VR2, ponieważ deweloperzy wykorzystali dodatkową moc sprzętu – najnowsze porównanie pokazuje ulepszenia w grafice dla PlayStation 5.

Różnice w oprawie nie są oczywiście niczym szczególnym biorąc pod uwagę możliwości sprzętu, ale dobrze, że twórcy znaleźli czas, by dopracować grę dla posiadaczy PlayStation VR2.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper