LOL: Kto Się Śmieje Ostatni – Amazon zrealizował polski show komediowy. Cezary Pazura został gospodarzem

Filmy/seriale
1504V
LOL: Kto Się Śmieje Ostatni
Wojciech Gruszczyk | 17.03, 21:08

Amazon coraz chętniej działa na terenie Polski. Korporacja nie tylko przejmuje następne produkcje z naszego kraju, ale teraz potwierdzono przygotowanie pierwszego show komediowego. Cezary Pazura został gospodarzem „LOL: Kto Się Śmieje Ostatni”.

Amazon przygotował nową produkcję, która będzie dostępna na terenie ponad 240 państw. „LOL: Kto Się Śmieje Ostatni” zaproponuje widzom rywalizację dziesięciu osób, które otrzymają proste zadanie – muszą rozśmieszyć pozostałych uczestników i jednocześnie nie śmiać się z żartów innych osób.

Pierwszy projekt z tej serii powstał w Japonii, a następnie koncepcja cieszyła się dużą popularnością w Niemczech, Meksyku, Australii, Francji czy też we Włoszech.

W „LOL: Kto Się Śmieje Ostatni” wystąpią: Adam Woronowicz („The Office PL”), Agata Kulesza („Ida”), Aleksandra Adamska („Skazana”), Bartosz Gajda (artysta kabaretowy i stand-uper), Cezary Jóźwik (Youtuber), Katarzyna Pakosińska (artystka kabaretowa), Michał Meyer („Zakochani po uszy”), Michał Szpak (piosenkarz i performer), Robert Motyka (artysta kabaretowy i radiowiec) oraz Wiolka Walaszczyk (stand-uperka).

Amazon aktualnie nie zaprezentował zwiastuna, ale widzowie mogą liczyć na sześciogodzinną rywalizację – zwycięzca otrzyma 100 tysięcy złotych i pieniądze zostaną przekazane na wybrany cel charytatywny.

Gospodarzem widowiska został Cezary Pazura, a show zadebiutuje już 14 kwietnia. W tym dniu zobaczymy dwa z sześciu odcinków – następne dwa zostaną opublikowane 21 kwietnia, a finałowe epizody trafią na serwery 28 kwietnia.

title

title

title

Źródło: Filmozercy

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper