Atlas Fallen na długiej rozgrywce. Twórcy przekonują do nowego IP

Gry
1210V
Atlas Fallen
Wojciech Gruszczyk | 17.03, 20:50

Czy deweloperzy odpowiedzialni za serię The Surge nie zawiodą? Najnowszy materiał opublikowany przez Deck13 odpowiada na wiele pytań dotyczących Atlas Fallen. Możemy również spojrzeć na gameplay, który pokazuje nowy świat.

Niemieckie studio Deck13 w ostatnich latach skupiało się na marce The Surge – deweloperzy w 2017 roku zaoferowali pierwszą część, a w 2019 roku mogliśmy zagrać w kontynuację. Fani wymagających propozycji powinni dobrze pamiętać ten zespół, ponieważ kilka lat temu to właśnie to studio opracowało Lords of the Fallen.

Twórcy przygotowuję graczy na zbliżającą się premierę, więc opublikowali rozbudowany materiał, który wprowadza zainteresowanych w pozycję – na filmie otrzymacie spoor informacji na temat świata, założeń rozgrywki czy też personalizacji. Deck13 odpowiada nawet na pytanie – co czyni Atlas Fallen wyjątkowym?

Wybrane redakcje miały już dostęp do Atlas Fallen, więc możemy także spojrzeć na konkretne materiały z rozgrywki – na filmach zerkniecie na walkę, która opiera się na wykorzystaniu potężnych ataków oraz rozbudowanych combosów.

Pierwsze opinie na temat Atlas Fallen są bardzo pozytywne, co pozwala w spokoju wyczekiwać na najnowszą grę Deck13.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper