Roger Żochowski Roger Żochowski 04.10.2010 15:51
Deadly Premonition 2 w drodze?
628V

Deadly Premonition 2 w drodze?

Deadly Premonition to bardzo kontrowersyjny tytuł, zbierający skrajne oceny. Jedni ganią go za kiepską oprawę graficzną, inii chwalą za świetny klimat rodem z "Miasteczka Twin Peaks". Wszystko wskazuje jednak na to, że sequel i tak powstanie.xxxxx
 

 

Shane Bettenhausen z Ignition Entertainment, studia które jest odpowiedzialne za grę, powiedział w jednym z ostatnich wywiadów, że bardzo chciałby stworzyć kolejną odsłonę gry.
 

"Bardzo chciałbym kontynuować prace nad przygodami agenta Yorka [głównego bohatera gry - przypis Roger]. Prawdopodobnie nie będzie to jednak bezpośredni sequel. Jeśli widzieliście już końcówkę gry zapewne wiecie, że bardziej pasowałby tu prequel. Gdy tylko będzie taka możliwość, z pewnością zabierzemy się za ten projekt."
 

- stwierdził Shane. Europejska wersja pierwszej odsłony gry pojawi się już 29 października. Osobiście już zacieram rączki, bowiem tego rodzaju tytuły przypinają mi pierwsze dwie, kultowy odsłony Silent Hilla. Poniżej ponad pięciominutowe intro, które idealnie oddaje chory klimat tej nietuzinkowej produkcji.

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: Deadly Premonition Ignition Entertainment