Dying Light 2 zweryfikowany na Steam Decku. Twórcy zapewnili Kurzy Pakiet, który możemy zgarnąć za darmo

Gry
481V
Dying Light 2 zweryfikowany na Steam Decku
Wojciech Gruszczyk | 20.03.2023, 18:15

Techland nie zapomina o Dying Light 2 i właśnie otrzymaliśmy bardzo pozytywną wiadomość. Gra jest następnym tytułem, który został zweryfikowany na Steam Decku, więc możecie liczyć na przyjemną zabawę na małym ekranie urządzenia Valve.

W styczniu Techland potwierdził wielkie plany na kolejne miesiące wsparcia Dying Light 2. Twórcy z Wrocławia szykują następne, fabularne rozszerzenie, a fani mogą również liczyć na szereg wydarzeń oraz pakietów zawartości.

Dalsza część tekstu pod wideo

Studio wspominało o pełnym wsparciu Steam Decka i właśnie otrzymaliśmy pozytywną wiadomość – Dying Light 2 został zweryfikowany przez Valve:

„Akcja Dying Light 2 Stay Human przenosi się na platformę Steam Deck – gra otrzymała weryfikację, a Miasto właśnie otworzyło swoje bramy!”.

Studio z Wrocławia wykorzystuje okazje i zaprasza graczy na kolejne wydarzenie, ponieważ od dzisiaj do 23 marca na zainteresowanych czeka nowe wyzwanie – nagrodą za ukończenie misji jest Kurzy Pakiet, w którym znajdują się takie przedmioty jak Kostium Koguta, Kurzy Pazur czy Skrzydełko Kurczaka.

Jeśli nie uda się Wam wykonać założonych celów, to od 24 marca pakiet będzie dostępny za 13,49 zł. Warto jednak spędzić trochę czasu w grze, by móc biegać po mieście w takim efektownym wdzianku.

Dying Light 2 Kurzy Pakiet

[Aktualizacja #1]

  • Otrzymaliśmy wiadomość, według której pojawił się mały błąd i wsparcie zadebiutuje jutro.

[Aktualizacja #2]

  • Trwało to dłużej niż zapowiadano, ale gra została zweryfikowana.

Dobrze przygotowany pielgrzym zawsze jest gotowy na stawienie czoła wyzwaniom. I Ty nie zapomnij spakować @OnDeck  - szczególnie że teraz, Dying Light 2 Stay Human został na niego zweryfikowany! Bądź gotów na zmierzenie się z zainfekowanymi gdziekolwiek się wybierasz!

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: Informacja prasowa - bettergamingagency

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper