Need For Speed Unbound Volume 2 oficjalnie! Zwiastun i data premiery przygotowuje graczy na ostrą jazdę

Gry
4208V
Need For Speed Unbound Volume 2
Wojciech Gruszczyk | 15.03, 17:07

Criterion Games nie zamierza zrezygnować z Need For Speed Unbound i deweloperzy szykują „Volume 2”. Twórcy chcą przez następny rok rozwijać grę oferując graczom sporo nowości – zawartość została zaprezentowana na zwiastunie.

Need For Speed Unbound Volume 2 zapewni graczom nowe typy wyścigów, trasy, ulepszenia, wydarzenia, wyzwania, kosmetyki i sposoby interakcji z przyjaciółmi. Criterion Games ma wielkie plany na rozwój gry i chce zaoferować fanów sporo atrakcji.

Twórcy chcą zaoferować graczom „nowe sposoby na szturmowanie ulic Lakeshore i rywalizację”. Jest to pierwsza z dużych aktualizacji, która zapewni między innymi Wydarzenia Wytrzymałościowe, nowe Wyścigi Rumble, a także możliwość prowokowania gliniarzy do pościgów w trybie multiplayer ze znajomymi. Volume 2 będzie zawierać także 40 nowych wyzwań, w tym 3 nowe wyzwania dzienne, za które można zdobyć nagrody, takie jak doświadczenie i pieniądze. 

W grze znajdziemy także 30-sekundowe tory Hot Laps, w których będziemy rywalizować o jak najlepszy rezultat, a na najlepszych czeka szereg zróżnicowanych nagród, między innymi: nowe efekty jazdy, pozy, naklejki i inne. Nie wszystkie atrakcje będą dostępne za darmo, ponieważ  Criterion Games przygotowało „premium DLC”, dzięki któremu na mapie zostaną zaznaczone wszystkie znajdzki oraz nowe aktywności. Za 5 dolarów otrzymamy także  ekskluzywny pakiet ubrań "Fury and Zen", który zawiera kurtkę, t-shirt, spodnie dresowe i czapkę.

Need for Speed Unbound - Volume 2 pojawi się 21 marca dla wszystkich posiadaczy podstawki. Tak prezentują się szczegóły nowości:

  • Nowe sposoby rządzenia ulicami Lakeshore: Ciesz się mnóstwem dodatkowej zawartości, w tym wydarzeniami wytrzymałościowymi i zupełnie nowymi wyścigami Rumble. Gracze mogą teraz prowokować policjantów do ekscytujących pościgów również w trybie wieloosobowym z pomocą przyjaciół lub odwrócić sytuację i zagrać przeciwko nim, aby zdobyć większe nagrody.
  • Więcej sposobów na grę: Rywalizuj w 40 nowych wyzwaniach, w tym 3 nowych wyzwaniach codziennych, aby zdobyć nagrody, w tym punkty doświadczenia i pieniądze. Gracze mogą również wziąć udział w nowych Szybkich Okrążeniach - intensywnych, 30-sekundowych pościgach, podczas których będą rywalizować na czas, aby zdobyć nowe nagrody. Nowe wydarzenia playlist wprowadzają jeszcze więcej różnorodności. Ukończ playlisty, aby zdobyć cenne nagrody, w tym Lotus Emira w rzadkiej wersji Balmain Edition.
  • Nagrody: Gracze mogą pokazać swój styl na ulicach Lakeshore dzięki nowym efektom jazdy, pozom, naklejkom i nie tylko.
  • DLC Klucze do Miasta: Ujawnia lokalizację wszystkich 260 przedmiotów kolekcjonerskich na mapie (100 Niedźwiedzi, 80 Street Artów i 80 Billboardów) oraz wszystkich 160 aktywności. Dodatek zawiera również ekskluzywny pakiet ubrań "Fury and Zen", w tym kurtkę, koszulkę, spodnie dresowe i czapkę.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Need for Speed Unbound.

Źródło: Game Informer

Komentarze (103)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper