Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.10.2014 14:00
Kazunori Yamauchi i jego zespół mają pomysł na Gran Turismo 7
1843V

Kazunori Yamauchi i jego zespół mają pomysł na Gran Turismo 7

Wielu graczy czeka na postawienie serwerów DriveClub oraz na wersję z PlayStation Plus. W tej sprawie nie mamy dla Was najlepszych informacji, ale za to Kazunori Yamauchi – ojciec serii Gran Turismo – wypowiedział się na temat nadchodzącej odsłony. Ta gra będzie zgodna ze swoją epoką.

Prace nad nową odsłoną Gran Turismo trwają. Gracze wyczekują na jakiekolwiek informacje, ale prawdopodobnie dopiero pod koniec tego roku lub nawet na początku przyszłego usłyszymy pierwsze konkrety. Yamauchi zapowiada niesamowitą różnice względem poprzedniej części. 

"Wszystko będzie działać w sposób naturalny. Tworzenie na PlayStation 3 było dużo, dużo trudniejsze. Dane wysokiej jakości, które mają być przeniesione dla PlayStation 4 zaprezentują niesamowitą różnicę."

Dobrą informacją jest wiadomość, że autorzy mają wizję tego projektu, a pozycja ma być zgodna z czasem, w którym zadebiutuje.

"Dla Gran Turismo 7 ja i mój zespół mamy jasną wizję: zrobić wszystko to czego nie mogliśmy zrobić przy Gran Turismo 6. Chcemy, aby to było lepsze Gran Turismo. Mam tutaj na myśli, że będzie to produkcja, która jest zgodna z epoką, w której żyjemy – w 2015 lub 2016 roku."

Kolejny raz otwiera się temat czasu – 2015? 2016? Jasne, że mistrzów nie powinno się poganiać, jednak posiadacze PlayStation 4 chcą w końcu zagrać w nową, wielką część tej serii. Kiedy to będzie?  Tego chyba nie wie nikt.

Źródło: http://www.videogamer.com/news/ps4_will_make_an_incredible_difference_to_gran_turismo_says_yamauchi.html

Tagi: Gran Turismo 7 Kazunori Yamauchi PlayStation 4