Overwatch 2 z planami na 2023 roku. Deweloperzy "wkrótce" ujawnią, co szykują na pozostałe miesiące

Gry
874V
Overwatch 2
Kajetan Węsierski | 11.03.2023, 08:30

Overwatch 2 to zdecydowanie jeden z tych tytułów, które ostatnimi czasy cieszy się sporym zainteresowaniem. Dzięki "odrodzeniu" marki przy okazji nowej odsłony, w której nieco zmieniono formułę i ponownie tchnięto we wszystko życie, graczy na serwery przybyło i właściwie wysokie liczby cały czas się utrzymują. A jedynym zadaniem deweloperów jest to teraz jak najdłuższej utrzymywać - oczywiście poprzez różnego rodzaju eventy, które powinni serwować fanom.

I choć cały czas dzieje się wiele, to wygląda na to, że w kolejnych miesiącach sytuacja bynajmniej nie ulegnie zmianie. Producent gry, Jard Neuss, wpadł ostatnio na Twittera, aby udzielić kilku odpowiedzi na pytania graczy. Jedno z nich dotyczyło tego, co szykowane jest na przyszłość pod kątem projektu. I tu odpowiedź mogła zdecydowanie zadowolić - deweloper zdradził, że już niedługo pojawią się konkretne info na temat tego, co jeszcze przyniesie 2023 rok!

Dalsza część tekstu pod wideo

Miejmy nadzieję, że tak się rzeczywiście stanie, a sama road mapa będzie nie tylko obfita, ale także w późniejszym czasie realizowana. Jak bowiem wiadomo, największą zmorą tego typu gier może być brak pomysłu, brak nowości i wtórność oraz monotonia. Mogliśmy obserwować to pod koniec żywota Overwatch i już na pierwszy rzut oka wydaje się, że tym razem Blizzard zamierza uniknąć takiej sytuacji. To się chwali!

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper