Overwatch 2 x One-Punch Man oficjalnie! Nadchodzi kapitalny event dla fanów anime

Gry
1351V
Overwatch 2 x One Punch Man
Kajetan Węsierski | 04.03.2023, 10:30

Overwatch 2 okazał się dla Blizzard Entertainment strzałem w dziesiątkę. Gdy pierwsza część głośnej strzelaniny zaczęła odchodzić powoli w zapomnienie i w zastraszającym tempie tracić graczy na serwerach, deweloperzy pokusili się o krok znacznie większy, niż wydanie kolejnego wtórnego wydarzenia. Zaserwowali nam pełnoprawną grę, dzięki czemu sama marka zyskała drugie, naprawdę jakościowe życie. Krok w doskonałą stronę.

Także same eventy stoją znacznie wyżej, niż w przypadku kilku ostatnich lat w Overwatch. Każdy kolejny zdaje się kapitalnie zaplanowany i serwuje nam masę atrakcji, dzięki czemu trudno się nudzić. Nie ma już mowy o monotonii i znużeniu - te wrażenia zastępuje obecnie ekscytacja i chęć testowania tego, co przygotowano. A najlepszym dowodem na pomysłowość niech będzie świeżutka kolaboracja, która zadebiutowała w ostatnich dniach - mowa o Overwatch 2 x One Punch Man!

Dalsza część tekstu pod wideo

Na ten moment wiemy, że wydarzenie wystartuje już w najbliższy wtorek i potrwa przez kolejny miesiąc. Zgodnie z materiałami opublikowanymi przez twórców, możemy liczyć na specjalne skórki dla bohaterów - Doomfist doczeka się stroju Saitamy, Żołnierz-76 może liczyć na opcję Mumen Rider, a Kiriko wskoczy w ciuchy Tornado Terroru. Brzmi ciekawie? Dla fanów kapitalnego, komediowego anime, zdecydowanie tak! Zainteresowani?

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper