Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2014 18:32
Forza Horizon 2 na Xboksa 360 bez dodatków i Forza Rewards
913V

Forza Horizon 2 na Xboksa 360 bez dodatków i Forza Rewards

Ostatnio Zax informował Was, że dodatek do Forza Horizon 2 są już dostępne na Xboksie One. Macie ten tytuł w wersji na Xboksa 360 i czekacie na rozszerzenie? Niestety, mamy dla Was złą wiadomość – gra na siódmej generacji nie otrzyma dodatków i wsparcia dla Forza Rewards. 

Nie jest to dobra wiadomość dla posiadaczy Xboksów 360, ponieważ wcześniej nie otrzymywaliśmy jakichkolwiek sygnałów o różnicach. Jednak od dzisiaj wiemy, że tytuł na poprzedniej generacji będzie „wykastrowany” – jeśli możemy tak nazwać brak dodatków i wsparcia dla Forza Rewards.

Tak sprawę komentuje Brian Ekberg, osoba odpowiedzialna za kontakt ze społecznością:

„Obecnie planujemy wydawać dodatki dla Forza Horizon 2 wyłącznie w wersji na Xboksa One. Ponadto, nagrody dla Forza Rewards są dostępne tylko w wersji na Xboksa One. Oznacza to, że posiadacze Xboksów 360 nie otrzymają dodatkowych kredytów oraz samochodów w Forza Rewards. Dodatkowo postęp w grze Forza Horizon 2 dla wersji na Xboksa 360 nie liczy się do Forza Rewards Tier Level. Tylko postęp na Xboksie One liczy się do ogólnego wyniku Forza Score w Forza Rewards.”

Pewnie gracze nie będą specjalnie płakać za dodatkami – w końcu w grze znajduje się ponad 200 samochodów – ale system Forza Rewards jest ciekawy i tego może niektórym brakować.

Naszą recenzję pozycji znajdziecie w tym miejscu, a w następnym numerze PSX Extreme będziecie mogli przeczytać stosowny tekst HIV-a.

Źródło: http://www.videogamer.com/xbox360/forza_horizon_2/news/forza_horizon_2_dlc_wont_be_available_on_xbox_360.html

Tagi: