Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.10.2014 10:59
Jest pierwszy duży patch do next-genowego Diablo III, a w nim masa nowości!
1702V

Jest pierwszy duży patch do next-genowego Diablo III, a w nim masa nowości!

Dawno nie pisaliśmy nic o next-genowej wersji cały czas bardzo popularnego Diablo III. Blizzard się w końcu obudziło, serwując nam pierwszą ważną aktualizację kodu rzeczonego RPG-a na PS4 i XONE.

W aktualizacji 2.10 do Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition, która jest już dostępna do pobrania, otrzymujemy przede wszystkim dostęp do nowego portalu, zwanego The Vault ("Skarbiec"). Dzięki niemu powalczymy z nowym bossem, zwanym Baroness Greed.

Dodano również Głębokie Szczeliny, czyli szczególny typ Szczelin Nefalemów z limitem czasowym. Liczba poziomów jest tutaj nieograniczona - każdy następny poziom jest trudniejszy od poprzedniego. Deweloperzy zapewnili nam przy okazji dostęp do systemu rankingowego. Dzięki nim każdy będzie mógł śledzić wyniki innych graczy (czas ukończenia Głębokich Szczelin, sumy punktów za osiągnięcia).

Podczas eksploracji Szczelin Nefalemów i Głębokich Szczelin będziemy mogli zobaczyć nowe otoczenie, zwane Rynsztokami.

Tytuł został wzbogacony również o nowy przedmiot - "prezent Ramaladniego", oferujący opcję dodania slotu do elementu ekwipunku, który go nie posiada.

Lista pomniejszych zmian, czyli przede wszystkim poprawek balansu rozgrywki, jest naprawdę pokaźna. Pełną listę modyfikacji znajdziecie tutaj.

Tagi: