Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.10.2014 18:33
Assassin's Creed: Unity w 900p i 30 FPS-ach! Nowy zwiastun z polskimi napisami
4521V

Assassin's Creed: Unity w 900p i 30 FPS-ach! Nowy zwiastun z polskimi napisami

Przedstawiciele Ubisoftu już wielokrotnie podkreślali, że niezwykle istotnym elementem Assassin's Creed: Unity będzie historia. Zobaczcie najnowszy trailer, który zapowiada intrygującą opowieść we Francji!  [Aktualizacja #2]

Na taki materiał czekałem od dawna. Ubisoft w końcu zdradził wiele interesujących szczegółów z fabuły Assassin's Creed: Unity i pozwolił nam wkręcić się w klimat upadającej Francji.

Historia w opowieściach Asasynów od zawsze jest istotnym elementem i mam wrażenie, że tym razem miłośnicy serii będą zadowoleni. Umiejscowienie opowieści w tym miejscu to dobry wybór.

"Paryż, rok 1793. Jeden Asasyn przeciw przemocy, którą niesie rewolucja: Arno Dorian. Sprawiedliwość i zaufanie nie mają już miejsca w świecie, a ścieżka odkupienia wiedzie naszego bohatera w mroczne rejony, gdzie stanie oko w oko z odwiecznymi wrogami Asasynów. Jego prywatna wojna, mająca na celu pomszczenie ojca splata się z wydarzeniami historycznymi i spowoduje, że Arno stanie oko w oko z najwybitniejszymi postaciami z tego okresu."

Miejmy nadzieję, że samo prowadzenie akcji będzie odpowiednie i dzięki nowym elementom (odwzorowanie kluczowych budynków, kooperacja, tworzenie „swojego” Arno) otrzymamy genialny tytuł.

W moim przypadku oczekiwania są wysokie... A jak tam u Was?

 

[Aktualizacja #1]

  • Twórcy potwierdzili, że gra zadziała na PlayStation 4 i Xboksie One w 900p i 30 klatkach na sekundę!

[Aktualizacja #2]

  • W galerii znajdziecie wiele nowych screenów.

Źródło: YouTube

Tagi: