The Office z Arabii Saudyjskiej. Remake Biura z prezentacją znanych scen

Filmy/seriale
1600V
The Office
Wojciech Gruszczyk | 17.02.2023, 20:23

„The Office” otrzymało nie tylko polską wersję. Z licencji na stworzenie adaptacji skorzystali także twórcy z Arabii Saudyjskiej i prezentacja scen została ciepło przyjęta przez wielu widzów.

„The Office” nieustannie cieszy się wielkim zainteresowaniem i choć fani nie mogą liczyć na nowe przygody z oryginalnej wersji, to jednak BBC sprzedaje prawa do produkcji na kolejnych rynkach – w Polsce mogliśmy już zobaczyć 2. sezony historii.

Dalsza część tekstu pod wideo

W maju zeszłego roku potwierdzono przygotowanie edycji – za remake z Arabii Saudyjskiej odpowiadają Hisham Fathi, który został reżyserem, a Saleh Abuamrh wcielił się w głównego bohatera, czyli Michaela Scotta.

„Biuro” jest już dostępne na kolejnym rynku, a widzowie mogą zobaczyć, jak wyglądają znane sceny w następnym remake'u. Nie brakuje nawet opinii widzów, którzy chcą otrzymać dostęp do pełnego sezonu, by zobaczyć, jak zostały zaprezentowane wydarzenia znane z amerykańskiej wersji.

Poniżej zerkniecie, jak wyglądają nowe wersje dwóch scen – Dwight chciał przeprowadzić ćwiczenia przeciwpożarowe oraz saudyjską wersję resuscytacji.

„płacze na saudyjskiej wersji sceny ćwiczeń przeciwpożarowych z Biura”.

„Kilka osób pytało o CPR więc pozwoliłam sobie (luźno) przetłumaczyć tutaj jest saudyjska wersja scenariusza CPR The Office"

Dla porównania, amerykańska wersja:

Źródło: cryindivaa

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper