The Last of Us Part II – była specjalistka z Naughty Dog nadal dostaje groźby śmierci z powodu Abby

Gry
9001V
Jocelyn Mettler Abby
Wojciech Gruszczyk | 17.02.2023, 14:33

Kolejni gracze zapoznają się z The Last of Us Part II i swoją frustrację związaną z początkiem historii wylewają na deweloperów z Naughty Dog. Jocelyn Mettler potwierdziła, że choć od 6 lat nie jest związana ze studiem Sony, to nadal otrzymuje groźby.

W 2020 roku pisaliśmy o problemach Laury Bailey, która po premierze The Last of Us Part II otrzymywała groźby od graczy. Aktorka nie ukrywała, że było to dla niej wielkie przeżycie, ale mimo to chętnie wróci do pracy przy potencjalnym The Last of Us Part III.

Dalsza część tekstu pod wideo

Od premiery gry minęło już sporo czasu, nie brakuje głosów dotyczących prac nad The Last of Us Part II na PS5 i PC, ale kolejni gracze mają okazję ogrywać produkcję w wersji na PlayStation 4 i nadal wysyłają niedopuszczalne wiadomości do zespołu odpowiedzialnego za grę.

Jocelyn Mettler jest specjalistką od efektów specjalnych, która pracowała w Naughty Dog, ale już kilka lat temu zrezygnowała z pracy dla doświadczonego studia PlayStation. Twórczyni zasłynęła w naszej branży nie tylko z powodu swoich umiejętności, ale... twarzy, ponieważ to jej wizerunek był wykorzystywany podczas tworzenia Abby.

Artystka potwierdziła, że choć od dawna nie jest związana z Naughty Dog, to jednak wciąż otrzymuje wiadomości od fanów gry, którzy nie mogą się pogodzić z wydarzeniami z The Last of Us Part II.

„Bracie nie jestem na liście płac Naughty Dog od 2017 roku. Nie jestem ich działem skarg. Wydaje mi się mistrzu, że zapomniałeś o cc w tej sprawie.

CW: Nękanie, groźby, głupota”.

We wiadomości możemy przeczytać:

„TY GŁUPIA SU#$ ZABIJ SIĘ, KRÓLOWO SZCZURÓW. 

Ku%#! nienawidzę cię jak śmiesz żyć i dalej być żywą po tym śmieciu jakim jesteś ty pieprzona brzydka ci&^ mam nadzieję że wpadnę na ciebie w realu su#$ wtedy dostaniesz to co Joel!!!! Także modlę się o nic innego jak tylko o najgorsze dla ciebie i twoich przyszłych dzieci mam nadzieję że odejdą w młodym wieku!!! Znam się na czarach i będę rzucać klątwy na twoją brzydką dupę” [pisownia oryginalna]

Jocelyn Mettler w kolejnej wiadomości podkreśliła, że wciąż otrzymuje takie wiadomości, co jej zdaniem jest żałosne, bo już od dawna nie jest w żaden sposób związana z tym IP. Artystka zdaje sobie jednak sprawę, że sukces serialu „The Last of Us” sprawi, że w najbliższym czasie nadal będzie musiała mierzyć się z tym problemem.

Teraz możemy sobie tylko wyobrazić jakie niedogodności czekają na aktorkę, która zostanie zatrudniona do roli Abby w „The Last of Us” od HBO.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Last of Us Part II.

Źródło: playstationlifestyle

Komentarze (148)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper