Spider-Man filarem MCU. Tom Holland powróci do roli

Filmy/seriale
1458V
Spider-Man - Tom Holland
Wojciech Gruszczyk | 15.02, 20:19

Kevin Feige udzielił ciekawego wywiadu, w którym potwierdził istotne informacje dla fanów Marvel Cinematic Universe. Tom Holland ponownie wcieli się w Spider-Mana i jego postać odegra istotną rolę dla kolejnych projektów.

Tom Holland wcielił się w głównego bohatera „Spider-Man: Bez drogi do domu” i film wygenerował ponad 1,9 mld dolarów w box office. Był to wielki sukces, ale sam aktor w wywiadach po premierze informował, że nie wie, jakie są jego losy i czy będzie miał jeszcze okazję wcielić się w superbohatera z MCU.

Dalsza część tekstu pod wideo

Już w tym czasie wielu widzów odbierało to jako typową zagrywkę, by otrzymać lepszy kontrakt i najwidoczniej aktor zgarnął oczekiwaną podwyżkę. W ostatnim wywiadzie z Entertainment Weekly pojawiło się potwierdzenie – Kevin Feige ostatecznie ujawnił, że Tom Holland ponownie wcieli się w Spider-Mana i szef Marvel Studios już pracuje nad jego powrotem.

Kevin Feige wspomniał, że posiada historię, w którą zostanie zaangażowany Spider-Man Hollanda i właśnie teraz scenarzyści przenoszą koncepcję na papier, by przygotować opowieść. Niestety, nie otrzymaliśmy konkretnych informacji na temat roli postaci w MCU – w końcu Pająk może zostać głównym bohaterem kolejnej solowej opowieści lub wcielić się w ważną postać w następnych Avengersach.

W zasadzie trudno sobie wyobrazić, by nagle w Marvel Cinematic Universe pojawił się nowy Spider-Man, ale chętnie zobaczę, jak Tom Holland kolejny raz wskoczy w strój superbohatera – w końcu zakończenie „Spider-Man: Bez drogi do domu” otworzyło drzwi do wielu interesujących opcji dla jego postaci.

Źródło: Entertainment Weekly

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper