Far Cry 6 z pięcioma dniami grania za darmo. Ubisoft zaprasza do gratisowej zabawy na konsolach i PC

Gry
991V
Far Cry 6
Bartosz Dawidowski | 15.02.2023, 13:05

Świetne wieści dla fanów darmoszki. Ubisoft udostępniać będzie przez najbliższe dni Far Cry 6 (w pełnym wydaniu) całkowicie za darmo. Na wszystkich platformach, na jakie trafił tytuł.

Od jutra (16 lutego) aż do poniedziałku (20 lutego) będziemy mogli bawić się w pełnej wersji Far Cry 6 bez żadnych opłat. Oferta Ubisoftu zostanie udostępniona na konsolach (XOne, XSX/XSS, PS4, PS5) i na PC.

Dalsza część tekstu pod wideo

W ramach darmowych dni otrzymamy dostęp nie tylko do podstawowego wydania Fary Cry 6, ale również do wielu aktualizacji, które otrzymał tytuł. To m.in. pakiet misji crossoverowych z Rambo (Rambo: All the Blood and Stranger Things). Francuski wydawca udostępnia w ramach tej promocji również tryb kooperacji.

Wszystkie wypracowane postępy w trakcie darmowej zabawy zostaną przeniesione do Far Cry 6, jeśli zdecydujecie się na zakup tej sandboksowej strzelanki. Ubisoft zachęca do sprawdzenia promocyjnych cen gry (z rabatami od 50 do 70%, w zależności od platformy).

Czy da się przejść Far Cry 6 w trakcie tych darmowych dni? Jest to możliwe, ale tylko w przypadku, gdy będziecie się trzymać misji z głównego wątku fabularnego. Ich zaliczenie zajmuje ok. 25 godzin. Zaliczenie wszystkich wyzwań zajmuje już znacznie więcej czasu, ok. 60 godzin.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: https://news.ubisoft.com/en-us/article/7zqiiNDGWCLgu9so6fGBgY/far-cry-6-free-weekend-february-1620

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper