Pokolenie Ikea na pełnym zwiastunie. Materiał prezentuje głębię historii polskiego erotyka

Filmy/seriale
905V
Pokolenie Ikea
Wojciech Gruszczyk | 07.02, 21:16

Pełna rozbudowanych wątków intryga trzymająca za serce widzów, którzy nie spodziewają się kolejnych zwrotów akcji? Raczej nie tym razem, ale „Pokolenie Ikea” zmierza do kin, więc już dzisiaj możemy zobaczyć pełny zwiastun kolejnej polskiej produkcji.

„Pokolenie Ikea” nie zdążyło na walentynki, ale historia zostanie zaoferowana widzom już 3 marca. Jeśli nawet pierwszy materiał promocyjny opowieści nie był dla Was jednoznaczny, to jednak najnowszy zwiastun w bardzo prosty sposób pokazuje, czego możemy się po tej propozycji spodziewać.

Według najnowszych informacji widzowie mogą liczyć na opowieść o „randkowaniu, seksie, ale i miłości”, a „sceny erotyczne nie są w nim wyłącznie ozdobnikami”, ponieważ twórcy mają za pomocą „Pokolenie Ikea” mówić wiele o „seksualności i życiu współczesnych młodych dorosłych z odwagą i szczerością”, co najlepiej potwierdza zaprezentowany trailer.

Piotr C., bloger i twórca „ Pokolenie Ikea”, zapowiada między innymi błyskotliwe dialogi oraz wyjątkowe noce bez zobowiązań:

„Będą błyskotliwe dialogi, Warszawa pełna wysokościowców i szybkich uczuć, noce bez zobowiązań, a w nich piękne kobiety i cyniczni mężczyźni (a przynajmniej jeden cyniczny). Jestem przekonany, że zjawisko w „Pokoleniu Ikea” przeze mnie opisywane jest nie tylko aktualne. Jest właśnie jeszcze bardziej aktualne niż wtedy”.

Czujecie się zachęceni kolejną propozycją, na którą pieniądze wyłożył Polski Instytut Sztuki Filmowej, czyli w zasadzie wszyscy płacący podatki Polacy? To sprawdźcie najnowszy materiał.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper