The Last of Us 2 - Bella Ramsey nie może się doczekać romansu Elli i Diny. Aktorka wspomina o wątku Joela

Filmy/seriale
5146V
The Last of Us Ellie i Dina
Wojciech Gruszczyk | 06.02.2023, 19:04

Bella Ramsey przygotowuje się do pracy przy 2. sezonie „The Last of Us” i choć aktorka wcześniej nie znała The Last of Us Part II od Naughty Dog, to otrzymała niezbędne szczegóły i podzieliła się swoimi pierwszymi oczekiwaniami dotyczącymi nowej historii.

Już dzisiaj widzowie HBO i HBO Max mogą zapoznać się z 4. odcinek „The Last of Us”, ale jak wiadomo korporacja potwierdziła przygotowanie kontynuacji. Następne odcinki przedstawią wydarzenia z The Last of Us Part II.

Dalsza część tekstu pod wideo

Aktualnie nie wiemy, kiedy rozpoczną się prace na planie „The Last of Us”, ale Bella Ramsey poruszyła temat 2. sezonu podczas podcastu Happy Sad Confused i potwierdziła, że nie może się doczekać wątku miłosnego:

„To zależy od Neila i Craiga, i tego, co chcą zachować w fabule. Ale szczerze mówiąc jestem naprawdę podekscytowany z powodu historii Ellie [i] Diny. Oglądałam montaż, ktoś zrobił fenomenalny - nie wiem jak to robią - materiał tylko rozgrywki prezentującej miłosną historię Ellie i Diny. Jestem więc podekscytowana, że mogę to odegrać” – powiedziała Ramsey.

Aktorka jednak zdaje sobie również sprawę z bardzo trudnego początku The Last of Us Part II i wydarzeń z Joelem – dziewczyna nie ukrywa, że będzie to trudne.

„Przemoc, która pojawia się po tym, jest w pewnym sensie bardzo ekscytująca, to będzie wspaniałe. Jestem poddenerwowana. Wiem, co się stanie w drugiej grze i jestem zdenerwowana tym, że będę przez jakiś czas potencjalnie bez Pedro [Pascala]. To będzie naprawdę smutne” – dodała aktorka.

Aktualnie HBO nie potwierdziło, kto wystąpi w 2. sezonie „The Last of Us”, ale raczej stacja nie pozwoli sobie na zmianę aktorki i Bella Ramsey powróci na ekrany widzów.

Źródło: thegamespoof

Komentarze (208)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper