Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2014 16:27
W weekend poznamy nowe informacje z The Phantom Pain oraz Pro Evolution Soccer 2015
433V

W weekend poznamy nowe informacje z The Phantom Pain oraz Pro Evolution Soccer 2015

W najbliższy weekend będziemy świadkami ciekawego wydarzenia. Konami zapowiedziało swój przyjazd na Igromir 2014, na którym zostaną przestawione nowe informacje z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oraz Pro Evolution Soccer 2015.

Impreza w Moskwie odbędzie się w dniach 2-5 października i w tym czasie na pewno otrzymamy nowe materiały z nadchodzących pozycji, ponieważ na show pojawi się ponad 150 tysięcy gości. Jest to dobre miejsce, aby prezentować swoje najnowsze dzieła.

Właśnie z tego powodu Konami postanowiło zabrać do stolicy Rosji dwie produkcje – Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oraz Pro Evolution Soccer 2015.

Opowieść Węża zostanie przedstawiona w specjalnej sali kinowej, która pomieści 50 osób. Szczęśliwcy zobaczą specjalnie przygotowane materiały z produkcji oraz zupełnie nową lokację. Podczas imprezy mamy również otrzymać wiele nowych informacji dotyczących tej gry.

W przypadku PES-a autorzy przywiozą najnowszą wersję tytułu i przedstawią wszystkie innowacje, które trafią do tegorocznej edycji.  

Źródło: http://www.allgamesbeta.com/2014/10/mgsv-phantom-pain-at-igomir-2014.html

Tagi: Konami metal gear solid v: the phantom pain Pro Evolution Soccer 2015