Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2014 13:57
Rozpoczęły się prace nad ekranizacją Dead Rising
411V

Rozpoczęły się prace nad ekranizacją Dead Rising

W tym tygodniu rozpoczęły się zdjęcia do ekranizacji serii Dead Rising. Twórcy z dumą ogłosili początek prac i zdradzili nazwiska kolejnych aktorów, którzy wcielą się w głównych bohaterów. Jednym ze szczęśliwców jest Jesse Metcalfe.

Reżyserem filmu jest Zach Lipovsky (Tasmanian Devils, Leprechaun: Origins), który korzysta ze scenariusza napisanego przez Tima Cartera (Mortal Kombat: Legacy). W rolach głównych wystąpią – Jesse Metcalfe (John Tucker musi odejść, Po drugiej stronie, Torturowani), Meghan Ory (Do siedmiu razy sztuka, John Tucker musi odejść, The Memory Book), Virginia Madsen (Ostatnia audycja, Numer 23, Szklany klosz) oraz Dennis Haysbert (Władza absolutna, Daleko od nieba, Sin City 2: Damulka warta grzechu).

Produkcją zajmuje się Contradiction Films, które wcześniej przygotowało między innymi Mortal Kombat: Legacy.

Nie będzie pewnie dla Was zaskoczeniem, że ekranizacja przedstawi nam świat w trakcie epidemii zombie. Ludzie muszą radzić sobie na własną rękę, ponieważ rządowa szczepionka nie przynosi oczekiwanych rezultatów. 

Dead Rising: Watchtower jest tworzony z myślą o dystrybucji cyfrowej i będzie trwać około 90 minut. Premiera odbędzie się w przyszłym roku.

Źródło: http://www.videogamer.com/xboxone/dead_rising_3/news/jesse_metcalfe_to_star_in_dead_rising_movie.html

Tagi: dead rising ekranizacja film