Netflix Premium ulepszone. Korporacja pozytywnie zaskakuje nową funkcją i możliwościami

Filmy/seriale
5874V
Netflix logo
Wojciech Gruszczyk | 01.02, 18:57

Netflix potwierdził walkę z dzieleniem kont i choć na kolejnych rynkach wrzuca nowy-najtańszy abonament, to jednocześnie korporacja postanowiła rozbudować możliwości Netflix Premium. Najdroższa wersja usługi otrzyma nową funkcję.

Netflix zamierza zablokować dostęp do platformy użytkownikom, którzy dzielą konta, ale okazuje się, że możemy także liczyć na pozytywne informacje. Korporacja potwierdziła rozbudowę najdroższego planu.

Netflix Premium otrzymał dźwięk przestrzenny, który jest od razu dostępny w 700 produkcjach – w tym „Stranger Things”, „Obserwator”, „Wednesday” czy też „Glass Onion: Film z serii Na noże”. Nowa propozycja pojawi się także od premiery w nowych tytułach, między innymi: „Ty”, „U ciebie czy u mnie?” czy „Luther: Zmrok”.

„Plan Premium Netflix już teraz oferuje najwyższą jakość rozrywki, między innymi dzięki doskonałemu, wyrazistemu obrazowi w rozdzielczości 4K HDR bez reklam oraz możliwości pobierania i odtwarzania filmów, seriali i programów na czterech obsługiwanych urządzeniach jednocześnie. Dzięki nowej funkcji dźwięku przestrzennego Netflix użytkownicy korzystający z planu Premium zyskają dostęp do najwyższej dostępnej obecnie jakości dźwięku, bez względu na to, czy oglądają treści na domowym telewizorze lub komputerze, czy też na smartfonie lub tablecie poza domem”.

Korporacja przygotowała małą pokazówkę dźwięku przestrzennego w swoich produkcjach – widzowie mogą włączyć poniższy materiał, by doświadczyć lepszej jakości dźwięku.

Po zalogowaniu się na Netflix wystarczy w wyszukiwarce wpisać „dźwięk przestrzenny”, by móc zapoznać się z pełnym zestawem tytułów oferujących nową jakość.

To jednak nie koniec, ponieważ Netflix zwiększa także liczbę z czterech do sześciu urządzeń, na które klienci Netflix Premium mogą pobierać produkcje, by następnie w wolnych chwilach zapoznać się z historiami w trybie offline.

Źródło: Informacja prasowa - Netflix Polska

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper