Xbox Game Pass z 3 grami od dzisiaj. Microsoft dostarcza zróżnicowane produkcje

Gry
6062V
Xbox Game Pass PPE.pl
Iza Łęcka | 31.01, 07:00

Klienci Xbox Game Pass nie powinni narzekać na ofertę przypadającą w ostatnie dni stycznia, bowiem po dodaniu Hi-Fi Rush, GoldenEye 007 oraz Roboquest Amerykanie rozszerzą ofertę o następne trzy propozycje. Subskrybenci będą mogli sprawdzić między innymi do rozbudowanego Age of Empires II: Definitive Edition (sprawdźcie naszą recenzję).

Zapewne dopiero w przyszłym tygodniu poznamy pierwszą, oficjalną listę tytułów zmierzających do Xbox Game Pass w lutym, choć podczas ostatniego ogłoszenia Microsoft zapowiedział udostępnienie Grid Legends (chmura), Hot Wheels Unleashed Game of the Year Edition oraz Atomic Heart. Zanim skupimy się na nowościach na przyszły miesiąc, warto sięgnąć po ostatnie gry ze stycznia.

Xbox Game Pass z 3 grami od dzisiaj

Obładowana zawartością i powracająca strategia, intrygująca strategia turowa przygotowana przez polskie studio lub odświeżona wersja bijatyki z 2013 roku – śmiało można stwierdzić, że gigant z Redmond po raz kolejny oferuje zróżnicowane atrakcje, które powinny zainteresować graczy preferujących rozmaite gatunki.

Na liście znajdują się aż dwie premierowe pozycje, lecz pamiętajmy, że Age of Empires II: Definitive Edition wcześniej zadebiutowało na komputerach osobistych, natomiast Inkulinati wyląduje w usłudze w ramach Wczesnego Dostępu. Rodzime Yaza Games najpewniej wykorzysta opinie społeczności, by rozbudować produkcję i nadać projektowi ostatecznego kształtu.

Źródło: Xbox

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper