The Last of Us – 3. epizod to „jeden z najbardziej romantycznych odcinków”. Zwiastun promuje następne sceny

Filmy/seriale
3581V
The Last of Us Bill
Iza Łęcka | 30.01, 08:22

Na serwerach HBO Max wylądowała kolejna część 1. sezonu „The Last of Us”, która spotyka się z wieloma pochwałami odbiorców doceniających pracę Craiga Mazina i Neila Druckmanna. Jednocześnie doczekaliśmy się zapowiedzi następnego fragmentu historii.

Pierwsi widzowie mieli już okazję zobaczyć 3. odcinek telewizyjnej przygody Ellie i Joela, wywołującej bardzo silne emocje. Dla graczy dobrze znających twórczość studia PlayStation jest to równie interesujące doświadczenie, bowiem najnowszy epizod znacząco rozbudowuje jeden z wątków gry Naughty Dog, który nie był zaprezentowany aż tak bezpośrednio. Odbiorcy dokładniej poznają historię Billa – w postać wcielił się Nick Offerman.

„Dzisiejszy wieczór #TheLastOfUs to jeden z najbardziej romantycznych odcinków wszech czasów, o poszukiwaniu najjaśniejszego światła w globalnej pandemii. Dziękuję @clmazin, Murrayowi Bartlettowi i Nickowi Offermanowi”.

W The Last of Us poznaliśmy wątek Billa i jego partnera, lecz można śmiało powiedzieć, że był to wyłącznie dodatek do głównych wydarzeń – Joel prosił przyjaciela o pomoc w znalezieniu samochodu, a gracze musieli szukać akumulatora w mieście pełnym zarażonych.

Po seansie 3. odcinka serialu możecie zapoznać się z materiałami zakulisowymi koncentrującymi się na pracach na planie. Dodatkowo HBO Max przystąpiło już do promocji nadciągającego epizodu, w trakcie którego będziemy świadkami emocjonującej sceny. Joel i Ellie zostaną zaatakowani.

Źródło: HBO Max

Komentarze (280)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper