Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.09.2014 14:22
Beta The Crew rusza dzisiaj na PlayStation 4 i Xboksie One
1067V

Beta The Crew rusza dzisiaj na PlayStation 4 i Xboksie One

Walkę o serca kierowców rozpoczyna dzieło Ubisoftu! The Crew od dzisiejszego dnia będą mogli wypróbować wszyscy zainteresowani na konsolach aktualnej generacji. Sprawdźcie skrzynki pocztowe, ponieważ specjalne kody są rozsyłane od godzin porannych.  

Gracze, którzy otrzymają kody mogą bez przeszkód ściągać produkcję i rozpoczynać wielkie testowanie. Trzeba jednak pamiętać, że postępy w trakcie rozgrywki nie zostaną przeniesione do pełnej wersji produkcji – dyrektor kreatywny Julian Gerighty poinformował, że mamy przyjemność z „betą techniczną”, a nie „betą marketingową”.

„Wszystkie nasze dotychczasowe testy były betami technicznymi. To nie były bety marketingowe. Testy to nic innego jak możliwość uczenia się, dzięki któremu możemy sprawić, że przyjemność płynąca z produkcji będzie w dniu premiery lepsza. Dzięki becie możemy również uzyskać informacje zwrotne od społeczności, ale nie jest to beta marketingowa. W grze znajduje się wiele funkcji, które prawdopodobnie nie zostaną włączone. Grajcie, ale to beta techniczna i nie spodziewajcie się, że wszystko zostanie odblokowane i przeniesione do pełnej wersji gry.”

Jest to zrozumiała sytuacja, ponieważ do premiery The Crew pozostało jeszcze sporo czasu (gra trafi na rynek w połowie listopada) i twórcy na pewno wciąż poprawiają wiele elementów.

Z tego powodu nie sprawdzimy całej produkcji, ale na pewno wielu z Was z przyjemnością pojeździ po ulicach całych Stanów Zjednoczonych. 

Testy trwają do 10 października.  

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/the_crew/news/the_crew_beta_starts_on_ps4_and_xbox_one_today_but_progress_wont_carry_over_to_final_game.html

Tagi: beta reflections interactive testy the crew Ubisoft ubisoft reflections