Horizon Online wycieka. W sieci pojawiło się nagranie z wersji Alpha i szkic koncepcyjny

Gry
5521V
Horizon Online
Igor Chrzanowski | 28.01, 18:09

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o marce Horizon, którą w 2017 roku zapoczątkowało Horizon Zero Dawn od Guerrilla Games. Rzekomy wieloosobowy spin-off serii właśnie wyciekł do sieci.

Relatywnie rzadko zdarza się, aby deweloperzy pokazywali swoje produkcje w fazie alpha jeszcze przed ich pełnymi oficjalnymi zapowiedziami, dlatego wszystkie takie materiały jak ten dzisiejszy, są wynoszone z zabezpieczonych firmowych serwerów i trafiają do internetu przez mało lojalnych pracowników. 

Niemniej jednak dzięki "uprzejmości" jednej z osób powiązanych z Guerrilla Games lub innymi studiami pracującymi nad grą Horizon Online, możemy zobaczyć jak prezentowała się wersja alpha nadchodzącej gry, którą to według Toma Hendersona testowano prawie 2 lata temu. Materiał pojawił się na Redicie i od razu został schowany przez moderatorów strony - choć możecie go obejrzeć. Możemy wywnioskować z tego, że materiały nie zostały spreparowane, więc reprezentują prawdziwy stan gry na 2021 rok.

Dodatkowo dostaliśmy szkic koncepcyjny jaki widzicie u góry naszego newsa - ten ukazuje dość dziwny kierunek artystyczny materiałów, sugerujący mocne inspiracje League of Legends, Paladins czy innymi topowymi grami online. Czyżby zatem Sony chciało marketingowo uderzyć w fanów tych gier-usług i zabrać im trochę widowni?

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Horizon Forbidden West.

Źródło: Insider Gaming

Komentarze (104)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper