Tomb Raider od Amazona ma twórczynię? Za produkcję ma odpowiadać Phoebe Waller-Bridge

Filmy/seriale
936V
Phoebe Waller-Bridge
Kajetan Węsierski | 28.01, 12:30

Tomb Raider to nazwa, która w ostatnich tygodniach pojawia się znacznie częściej, niż przez wiele ostatnich miesięcy. W dużej mierze ma to oczywiście związek z pogłoskami na temat kolejnej części przygód Lary Croft w formie gry wideo, ale coraz częściej mówi się także o kolejnej aktorskiej odsłonie - tym razem w formie serialu, a nie pełnometrażowego filmu, który miałby podbijać kina.

Od jakiegoś czasu słyszymy, że za epizodyczną produkcję miałoby odpowiadać Prime Video (usługa podlegająca pod Amazon), a w nocy pojawiło się całkiem sporo ciekawych doniesień w temacie potencjalnej pozycji. Jak przekazała redakcja The Hollywood Reporter, za napisanie serialu odpowiedzialna będzie Phoebe Waller-Bridge, która ostatnio pracowała przy kapitalnie przyjętym "Fleabag" oraz "Killing Eve".

Warto tu natomiast dodać, o czym również wspominają dziennikarze wspomnianego portalu, że sama twórczyni jest również aktorką i pojawiają się doniesienia, jakby to ona miała wcielić się w kultową postać poszukiwaczki przygód. Takich rewelacji na ten moment nikt nie potwierdza, więc dalej pozostaje to zaledwie w sferze domysłów. Prawdopodobnie więcej szczegółów poznamy w nadchodzących miesiącach, więc pozostaje po prostu czekać.

Źródło: Games Radar

Komentarze (65)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper