Bleach na Disney+ w Polsce! Platforma potwierdza ciekawe nowości

Filmy/seriale
7277V
Bleach
Wojciech Gruszczyk | 27.01.2023, 17:10

Disney+ Polska właśnie potwierdziło wiadomość, na którą czekało wielu fanów „Bleach”. Już w przyszłym tygodniu na platformie zadebiutuje anime i widzowie otrzymają dostęp do łącznie 17. sezonów.

Wielu klientów Disney+ od premiery platformy SVOD w naszym kraju czekało na wiadomość o wrzuceniu do zestawienia „Bleach”. Firma właśnie opublikowała dobrą informację potwierdzając jednocześnie wielką dostawę.

Dalsza część tekstu pod wideo

1 lutego na serwerach zawędruje 16. sezonów „Bleach” oraz 1. sezon „Bleach: Thousand-Year Blood War”, czyli najnowszej historii składającej się z 13. odcinków, która oficjalnie zadebiutowała 27 grudnia 2022 roku. Jeśli dobrze liczę, to widzowie otrzymają łącznie 379 epizodów.

Fani IP mogą świętować, ponieważ w jednym miejscu otrzymają łatwy dostęp do wielu wyjątkowych historii z tego uniwersum.

Disney+ opublikowało grafiki potwierdzające najbliższe premiery – jak wcześniej zapowiadaliśmy, 1 grudnia w SVOD zadebiutuje także „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”. Widzowie mogą liczyć także na następne odcinki „Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja”, „Skarb narodów: Na skraju historii” czy też nawet dwa sezony „Rodzima Dumnych. Głośniej i dumniej”.

title

title

title

Źródło: Facebook Disney+

Komentarze (65)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper