Hitman i Hitman 2 już dostępne dla posiadaczy Hitmana 3. Studio zachęca do „podróży po świecie zabójstw”

Gry
1070V
Hitman World of Assassination
Iza Łęcka | 27.01.2023, 11:35

IO Interactive podsumowuje rozwój trylogii skupiającej się na poczynaniach Agenta 47 i zachęca do sprawdzenia Hitman World of Assassination. Oprócz dobrze znanych aktywności, entuzjaści skradania i cichego pozbywania się ofiar mogą dodatkowo ograć nowy tryb produkcji.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami duńskie studio dokonało niemałych zmian w przygodzie łysego i bezwzględnego agenta. Po powrocie serii w 2016 roku produkcje rozbudowujące świat Hitmana cieszyły się sporą aprobatą odbiorców oraz recenzentów. Zanim jednak deweloperzy w pełni wsiąkną w rozwój pozycji skupiającej się na Jamesie Bondzie, postanowili uporządkować wszelkie sprawy związane z innym lubianym bohaterem – dlatego otrzymaliśmy swoiste „ukoronowanie trylogii”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Obecnie gracze mogą zasmakować wszelkich atrakcji w ramach Hitman World of Assassination, czyli wielkiego HUB-a łączącego zawartość z trzech odsłon serii. Posiadacze trzeciej części otrzymają bezpłatny dostęp do Hitmana i Hitmana 2. Dwa wcześniejsze tytuły nie są już dostępne w regularnej sprzedaży.

Swoistą wisienką na torcie jest darmowy tryb Hitman: Freelancer, który otwiera przed śmiałkami całe bogactwo rozbudowanego świata. Wariant rozgrywki oferujący elementy rogue-like, planowanie strategiczne i personalizowaną kryjówkę jest przez wielu fanów określany mianem „ostatecznego Hitmana”.

Ten ogromny pakiet dostarczy graczom atrakcji na długie godziny. Na PlayStation Store oraz w sklepie Microsoftu trwają obecnie promocje, dzięki którym komplety kupicie za ok. 175 złotych (akcje obowiązują do 3 lutego), natomiast standardowo zostały one wycenione na 319,00 lub 322,49 zł. Poniżej sprawdzicie premierowy zwiastun.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper