Fair Play trafi na Netflix. Platforma kupiła hit z festiwalu Sundance

Filmy/seriale
579V
Fair Play Chloe Domont
Wojciech Gruszczyk | 25.01, 20:14

Netflix systematycznie realizuje nowe produkcje, ale jednocześnie korporacja inwestuje duże pieniądze we wcześniej przygotowane historie. Przedstawiciele firmy pojawili się na Festiwalu Filmowym Sundance, gdzie zainteresowani dostrzegli „Fair Play”.

Chloe Domont nie ma aktualnie dużego dorobku, ale to właśnie film reżyserki siedmiu odcinków serialu „Gracz” i dwóch epizodów „Strzelca” był jedną z najgłośniejszych produkcji prezentowanych podczas tegorocznego Sundance Film Festival.

„Fair Play” wywołał duże zainteresowani i był nominowany do głównej nagrody jury festiwalu. O prawa do filmu walczyło kilku dystrybutorów, ale to Netflix zaoferował 20 mln dolarów i otrzymał możliwość zaprezentowania historii swoim klientom.

Chloe Domont w reżyserskim debiucie fabularnym zaproponuje widzom thriller psychologiczny prezentujący świeżo zaręczoną parę, która jednak ukrywa swój związek, ponieważ zakochani razem pracują w funduszu hedgingowym (rodzaj funduszu inwestycyjnego). Sytuacja zmienia się diametralnie, gdy Emily zaczyna awansować, co wpływa na jej relacje z Lukiem.

W głównych bohaterów historii wcielili się Phoebe Dynevor („Bridgertonowie”, „Przekręt”, „Osada”) i Alden Ehrenreich („Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”, „Ave, Cezar!”, „Oppenheimer”).

„Fair Play” ma zadebiutować na platformie SVOD w 2023 roku.

Źródło: Variety

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper