Atomic Heart w złocie! Prace nad oczekiwaną grą zostały zakończone

Gry
1754V
Atomic Heart
Wojciech Gruszczyk | 25.01, 18:47

Koniec opóźnień premiery Atomic Heart? Twórcy właśnie potwierdzili zakończenie głównych prac nad produkcją. Gra osiągnęła złoty status, więc gracze mogą odliczać dni do wielkiej premiery „rosyjskiego Bioshocka”.

Za 27 dni odbędzie się premiera bardzo ciekawej produkcji. Atomic Heart zostało zapowiedziane kilka lat temu i od tego czasu nagromadziło się mnóstwo zróżnicowanych opinii na temat pozycji. Pojawiły się zachwyty, oskarżenia dotyczące prac nad projektem, pierwsze konkretne materiały z rozgrywki, a nawet dość nietypowe oświadczenie studia dotyczące wojny na Ukrainie.

Teraz możemy potwierdzić, że prace nad Atomic Heart zostału zakończone i 21 lutego produkcja zadebiutuje na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych. Tytuł trafi również w dniu premiery do Xbox Game Pass.

„Pragniemy przekazać Wam niesamowitą wiadomość, że Atomic Heart osiągnęło ZŁOTO

Dziękujemy naszym partnerom i wszystkim, którzy są zaangażowani w ten ekscytujący projekt!

A przede wszystkim, dziękujemy wszystkim za pozostanie z nami i wspieranie Atomic Heart

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Was grających 21 lutego!”.

Trudno powiedzieć, jak ostatecznie może prezentować się Atomic Heart, ale warto zwrócić uwagę, że tytuł zbiera bardzo pozytywne opinie. Kilku dziennikarzy miało już okazję zagrać w pozycję i możecie natrafić na sporo pochwał dotyczących gry.

Według szefa studia Atomic Heart ma zaoferować „niesamowitą” optymalizacje na konsolach poprzedniej generacji.

Źródło: mundfish

Komentarze (247)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper