Atomic Heart wygląda fantastycznie. Zwiastun w 4K pokazuje jakość RTX

Gry
2218V
Atomic Heart
Wojciech Gruszczyk | 03.01, 18:51

Atomic Heart będzie następną produkcją, która wykorzysta pełny potencjał kart graficznych GeForce RTX. Twórcy przygotowali specjalny materiał i za jego pomocą pokazują kilka nowych scen z oczekiwanej pozycji.

Atomic Heart może okazać się jedną z najważniejszych produkcji debiutujących w pierwszych miesiącach 2023 roku. Tytuł był prezentowany na pokazie firmy NVIDIA, podczas któregp potwierdzono implementacje DLSS 3.

W zeszłym roku pojawiło się kilka negatywnych opinii o zespole Mundfish oraz samym Atomic Heart, ale mam szczerą nadzieję, że deweloperzy uporali się z niedogodnościami i już wkrótce zagramy w dopracowaną i piękną pozycję. Najnowszy zwiastun potwierdza, że gracze mogą liczyć na znakomitą oprawę.

Atomic Heart trafi na rynek 21 lutego i pozycja będzie dostępna na konsolach dwóch generacji oraz na komputerach osobistych. Microsoft zadbał również, by przygoda zadebiutowała w ramach Xbox Game Pass.

Mundfish dzisiaj potwierdziło, że tak naprawdę od lat nie prowadzi działalności w Rosji, a gracze w dniu premiery otrzymają pełną pozycję – gra skupia się na doświadczeniu dla singlistów.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (211)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper